Bezpieczeństwo, niezawodność, kompatybilność!

Windows 11 to  najnowszy System Microsoft. Zaprojektowaliśmy go tak, aby byt zestawem dobrych doświadczeń użytkowników. Samym sercem systemu jest jeszcze wyższy poziom zabezpieczeń, kompatybilność. Windows 11 jest stworzony do wielozadaniowość, wideokonferencji, a jednocześnie jest przyjazny użytkownikom, którzy wykorzystują go do nauki, tworzenia czy grania.

 
!

System Windows 11 to:

1

BEZPIECZEŃSTWO

Windows 11 podniósł poprzeczkę bezpieczeństwa. Co to oznacza? Wymaga sprzętu, który może uruchomić dodatkowe zabezpieczenia takie jak Windows Hello. Oprócz tego wykorzystuje:

  • szyfrowanie urządzeń,
  • zabezpieczenia oparte a wirtualizacji (VBS),
  • funkcja HVCI, która sprawdza, czy dany kod jest złośliwy,
  • funkcja bezpieczny rozruch, która zapobiega przed ładowaniem złośliwego oprogramowania podczas uruchamiania komputera.
2

NIEZAWODNOŚĆ

Wszystkie urządzenia z systemem Windows 11 będą działy niezawodnie. Dlaczego? To urządzenia z procesorami, które maja nowe sterowniki do systemu Windows. Dzięki temu maja stałe wsparcie Microsoft i w 99,8% działają bezawaryjnie!

3

KOMPATYBILNOŚĆ

Windows 11 to system, który nie tylko cieszy oko. To nowoczesne oprogramowanie, które daje Ci ogromne możliwości. Możesz korzysta z mnóstwa aplikacji. Potrzebujesz komputera do pracy, rozrywki, a może nauki? Nie ma sprawy! Dzięki kompatybilności Windows 11 z dostępnymi aplikacjami - bez względu na to, co wybierzesz, przekonasz się, jak ogromne możliwości masz w zasięgu ręki.

Polecane

Kod dostawcy: KW9-00648

OEM Windows 11 Home PL x64 DVD

Kod dostawcy: FQC-10544

OEM Windows 11 Pro PL x64 DVD

Kod dostawcy: HZV-00117

OEM Windows 11 Pro for Workstations PL X64 DVD

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #