Dostawy

czyli wszystko co musisz wiedzieć, żeby Twój produkt dotarł do Ciebie możliwie jak najprędzej.

CZAS REALIZACJI

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie zostało skompletowane i dostarczone do Ciebie jak najszybciej. Jeżeli zależy Ci na najkrótszym czasie dostawy wybierz ekspresową formę płatności/szybki przelew. Zamówienia opłacone do południa wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich UPS i InPost, to nasi sprawdzeni dostawcy. Jeżeli życzysz sobie innego kuriera skontaktuj się z nami, wspólnie wybierzemy korzystną dla Ciebie opcję.

Przykładowy czas realizacji zamówienia: większość zamówień internetowych wysyłamy tego samego dnia roboczego.

BEZPIECZEŃSTWO

Dbamy o to, aby sprzęt był zawsze właściwie i bezpiecznie zapakowany, dlatego jeżeli podczas dostawy zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia spisz w obecności kuriera odpowiedni protokół reklamacyjny i poinformuj nas o tym jak najszybciej. To pozwoli nam sprawnie rozwiązać sytuację.

ILE KOSZTUJE DOSTAWA

Dokładny koszt dostawy zostanie wyliczony w trakcie składania zamówienia, jest on bowiem uzależniony od rozmiarów i ilości towarów. Musisz jednak wiedzieć,że zamówienia opłacone z góry na kwotę powyżej 1000,00 zł dostarczamy GRATIS (tysiąc zł). Przesyłka pobraniowa o wadze do 35 kg to zwykle koszt około 20 zł.

METODY PŁATNOŚCI

Wybierz odpowiednią dla siebie metodę płatności:

  • przelew tradycyjny
  • płatność szybkim przelewem
  • płatność przy odbiorze

Pamiętaj,że od wybranej metody płatności zależy czas realizacji Twojego zamówienia. Przy wyborze przelewu tradycyjnego czekamy na zaksięgowanie kwoty na naszym koncie. Dla szybszej identyfikacji płatności prosimy o podanie w tytule przelewu numeru zamówienia.

Dane do przelewu:

ALIOR Centrala Warszawa ul.Łopuszańska 38D

PLN 03 2490 0005 0000 4530 8226 0102

graph