Obsługa przetargów i zapytań ofertowych

SEKTOR PUBLICZNY – przetarg, zamówienie publiczne, zapytanie ofertowe to najczęstsze formy stosowane przez sektor publiczny, nie boimy się wyzwań, dużych zapytań ani trudnych tematów. Jesteśmy żeby pomagać. Znamy się na swojej pracy i chcemy dzielić się swoją wiedzą z naszymi Partnerami. Pracowaliśmy już z wieloma jednostkami administracji publicznej, widziano nas w szkolnictwie, w służbie zdrowia, w urzędach, komendach, a nawet tam, gdzie nie możemy ujawniać naszej obecności. Mamy doświadczenie w realizacji kompleksowych zamówień również w SEKTORZE PRYWATNYM, gdzie poza dostawą sprzętu świadczymy usługi pełnego doradztwa IT. Współpracujemy zarówno z korporacjami jak i z małymi przedsiębiorcami gdzie dostarczane przez nas rozwiązania są dostosowane w najlepszy możliwy sposób do potrzeb i możliwości danego Klienta . Każda z tych realizacji była dla nas wyzwaniem, ale i sukcesem, dlatego jeśli Twoja działalność pasuje do tej listy możesz być spokojny – masz gwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. A jeżeli Twoja działalność to dla nas coś nowego? Tym lepiej, nie możemy doczekać się nowych wyzwań i wspólnego świętowania sukcesu. Jedyne co powinieneś zrobić to skontaktować się z nami.

!

Współpraca B2B – tylko trzy kroki dzielą Cię od uzyskania świetnego partnera dla Twojego biznesu:

1

Powiedz, czego potrzebujesz

Napisz, zadzwoń lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy. Nie znalazłeś interesującego Cię sprzętu w ofercie sklepu? Nie szkodzi. Jeżeli szukasz konkretnych produktów przekaż nam ich listę, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

2

Czekaj na wiadomość

Nasz specjalista uruchomi wszystkie swoje kontakty i wyszuka najlepsze ceny i zaproponuje najkorzystniejsze warunki handlowe. Na etapie konsultacji odpowie też na wszystkie pytania i pomoże w wyborze odpowiedniej opcji.

3

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie – dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twoje zamówienie jak najszybciej. Na każdym etapie jego realizacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz też liczyć na serwis posprzedażowy.

Twoje korzyści:

Otrzymasz kontakt do swojego stałego opiekuna handlowego

Oszczędzisz czas organizując wszystkie zakupy w jednym miejscu

Otrzymasz kompetentne porady i niezbędną pomoc w przygotowaniu dokumentacji

Zachowasz rozsądny budżet przy najwyższej jakości usług

Wybierzesz produkty spoza oferty sklepu

Ustalisz wygodną dla Ciebie formę płatności

!

Skontaktuj się z naszym
działem przetargów i
zapytań!