O nas

Workstations.pl to marka założona w 2013 roku przez pasjonatów nowych technologii i specjalistów w branży IT. Powstała w odpowiedzi na potrzeby Przedsiębiorców, którzy szukając odpowiedniego sprzętu i rozwiązań dla swojego biznesu oczekiwali jednocześnie indywidualnego podejścia i błyskawicznego działania.

Naszą specjalnością są profesjonalne stacje robocze, ale lata doświadczenia pokazały, że Klienci potrzebują wszechstronnych rozwiązań – dlatego staramy się znajdować rozwiązania kompleksowe które pomogą zaspokoić wszelkie potrzeby naszych Klientów. Stawiamy na profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Chcemy być współautorem sukcesu w Twoim biznesie.

Wyróżnia nas wielowymiarowość i multifunkcjonalność. Wierzymy, że przyszłość jest w rozwiązaniach, które potrafią spełniać wiele funkcji, oszczędzać czas, energię i pieniądze. Między innymi dlatego nie stawiamy sobie granic - współpracujemy na wysokim poziomie z wieloma partnerami: nie sposób tu nie wspomnieć o prestiżowym programie HP Amplify, którego jesteśmy częścią od momentu jego powstania na ścieżce Power, o Platynowym statusie partnerstwa Dell oraz najwyższym statusie partnerskim Microsoft – Gold.

Co to oznacza dla Ciebie?

Certyfikaty producentów potwierdzają najwyższą jakość infrastruktury biznesowej, wiedzy technicznej i kompetencji sprzedażowych oraz dają gwarancję, że rozwiązania które otrzymujesz są najnowszymi dostępnymi na rynku. Wybierając certyfikowanych dostawców usług dla Twojego biznesu masz pewność,że otrzymujesz kompletny pakiet wartości, jakie oferuje producent. Ponadto wiesz, że współpracujesz ze stabilną, wiarygodną i uczciwą firmą.

microsoft

MICROSOFT

Status MICROSOFT GOLD PARTNER przyznawany jest firmom, które potwierdziły szereg kompetencji w swojej specjalizacji – badany jest zakres umiejętności oraz jakości usług.

dell

DELL

Platynowy status członkostwa w programie partnerskim DELL Technologies zapewnia gwarancję konkurencyjnych cen, stały dostęp do innowacyjnej technologii i najnowszych produktów oraz potwierdza wysokie kompetencje zespołu. Certyfikat DELL TECHNOLOGIES PLATINUM PARTNER wskazuje na zaangażowanie firmy w dostarczanie na rynek najlepszych oraz najbardziej innowacyjnych produktów do rozwoju biznesu.

hp

HP Amplify

To nowoczesny i zaawansowany model programu partnerskiego, który wspiera i premiuje wyspecjalizowanych partnerów. Koncern HP wprowadził zupełnie nowy, innowacyjny standard biznesu promując firmy, które inwestują w poprawę swojej konkurencyjności na rynku, rozwijają umiejętności oraz dynamicznie reagują na zmiany w procesach zakupowych produktów i usług.

!

Dlaczego my?

cenimy relacje

Cenimy relacje

Dostrzegamy zmiany w modelach biznesowych, dlatego zamiast Klientów, chcemy mieć Partnerów, którym zapewnimy wielopłaszczyznową współpracę na najwyższym poziomie.

inwestujemy w rozwoj

Inwestujemy w rozwój

Szukamy innowacyjnych rozwiązań nie tylko dla naszych Partnerów, ale także dla siebie, regularnie uczestniczymy w branżowych szkoleniach, podnosimy swoje kompetencje i pracujemy na najnowszym sprzęcie.

mamy doswiadczenie

Mamy doświadczenie

Nasz Zespół to wykwalifikowani i doświadczeni ludzie z pasją, na co dzień testujący rozwiązania, które wdrażają u naszych Partnerów. Lata pracy w branży nauczyły nas, żenie ma problemów, są tylko wyzwania.

Klienci nas
cenią!

4,75 / 5

z 1248 opinii

Wojciech.G

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, zamówienie przyszło szybko i profesjonalnie zapakowane.

5/5

16.07.2022

Andrzej.O

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, polecony mi komputer sprawuje się świetnie i spełnia wszystkie swoje zadania.

5/5

14.06.2022

Waldemar.T

Polecam. Zamówienie dostarczone bardzo szybko oraz obsługa na 5.

5/5

09.06.2022

Barbara.J

Świetne ceny, duży wybór, polecam.

5/5

27.05.2022

Piotr.P

Polecam sklep Workstations.pl, Jestem zadowolony z poziomu usługi oraz z zaproponowanego mi zestawu.

5/5

18.04.2022

Witold.G

Dotychczasową współpracę oceniam na bardzo dobrą, zamówienia przychodzą terminowo oraz profesjonalnie zapakowane.

5/5

02.02.2022

Alicja.K

Jestem bardzo zadowolona z zakupionych monitorów, sklep godny polecenia.

5/5

20.12.2021

Jacek.S

Jestem bardzo zadowolony z leasingu sprzętu możliwego w sklepie Workstations.

5/5

28.10.2021

Izabela.Ł

Bardzo polecam, wszystkie moje pytania znalazły odpowiedź u przemiłej obsługi.

5/5

03.10.2021

Adam.M

Szybkość wysyłki na 5, paczka dotarła szybko i bezpiecznie.

5/5

02.09.2021

Stanisław.W

Bardzo przystępne ceny, bardzo ładnie wyglądająca strona sklepu.

5/5

19.08.2021

Mateusz.F

Obsługa pierwsza klasa, nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą, wszystkim gorąco polecam

5/5

29.07.2021