Poznaj Microsoft Surface Laptop Studio

Płynnie przejdź od wysoce wydajnego laptopa, przez wirtualne spotkania ustawiając ekran w trybie sceny pod odpowiednim kątem, po pełne mocy płótno twórcze z najlepszym jak dotąd cyfrowym piórem. Surface Laptop Studio umożliwia korzystanie z gotowych rozwiązań bezpieczeństwa Microsoft, aby zapewnić ochronę Twojej firmie.

 
!

Niesamowicie potężny.
Nieskończenie wszechstronny

efficiency

Zbudowany z myślą o wydajności
Najpotężniejszy jak dotąd Surface oferuje niewiarygodną wydajność i największą moc graficzną spośród wszystkich laptopów Surface. Czterordzeniowe procesory Intel® Core ™serii H 11. generacji, wydajne karty graficzne NVIDIA® RTX ™A2000 i 2 porty Thunderbolt ™umożliwiają płynną pracę wielozadaniową i obsługę intensywnych procesów roboczych.

workplace

Zmieniający się sposób pracy
Pracuj tak, jak chcesz kompilując kod na zaawansowanym laptopie biznesowym, wykonując wiele zadań w dostosowanym trybie sceny za pomocą stacji dokującej lub szkicując swoje pomysły. Surface Laptop Studio umożliwia płynne przejście od najlepszego w swojej klasie laptopa, przez naturalny kąt nachylenia dostosowany do podłączenia stacji dokującej oraz rozmowy i prezentacje w ramach Microsoft Teams, po w pełni wydajny ekran z piórem Surface Slim Pen 2.*

pencil

Twórz arcydzieła dzięki naturalnej interakcji
Rób notatki, szkicuj podczas burzy mózgów i rysuj, co tylko zechcesz, zupełnie jak na papierze 1 za pomocą pióra Surface Slim Pen 2 na ekranie dotykowym 2 o przekątnej 14,4” i częstotliwości odświeżania 120 Hz . Podczas każdego spotkania w Microsoft Teams wypadniesz świetnie, co ułatwi bezproblemową współpracę i pokazanie się od najlepszej strony.

shield-check

Wdrażaj, zarządzaj i pozostań bezpieczny w dowolnym miejscu
Klienci korzystający z urządzeń Surface oszczędzają czas i pieniądze dzięki uproszczonemu wdrażaniu, nowoczesnemu zarządzaniu urządzeniami i wbudowanym zabezpieczeniom w chmurze. Twoja inwestycja w Surface ma wpływ, który wykracza poza Twoją firmę.

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #