Dell Latitude 5530 z ekranem 15"

Powszechnie dostępny notebook Dell Latitude 5530 z ekranem 15", który łączy najwyższą wydajność, skalowalność i bezpieczeństwo. Wyposażony w inteligentne funkcje i większą moc.

 
!

NIEZAWODNA WSPÓŁPRACA W DOWOLNYM MIEJSCU

binoculars

Intelligent Privacy
Funkcja wykrywania zagrożeń powiadamia użytkownika i pokrywa obraz teksturą, gdy ktoś spogląda na ekran. Funkcja Look Away Detect wie, kiedy nie skupiasz się na pracy i przyciemnia ekran, aby chronić prywatność i oszczędzać czas eksploatacji baterii.

camera

Ulepszona kamera
Zrób świetne wrażenie podczas każdej wideokonferencji dzięki udoskonalonym opcjom kamery FHD na podczerwień. Dostępna funkcja redukcji szumów poprawia jakość obrazu przy każdym oświetleniu.

detector

ExpressSign-In
Czujnik zbliżeniowy oparty na kamerze wybudza system ze stanu uśpienia, gdy użytkownik zbliża się do notebooka, i blokuje go, gdy odchodzi.

sound

Intelligent Audio
Sztuczna inteligencja poprawia jakość dźwięku i głosu zgodnie z warunkami otoczenia. Neuronowa technologia redukcji szumów eliminuje niepożądane hałasy w tle u Ciebie i u innych uczestników połączenia.

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ

processor

ExpressResponse
Funkcja ExpressResponse określa priorytet procesora na podstawie zachowań użytkownika, aby poprawić wydajność aktualnie używanych aplikacji.

fan

Zimny niezależnie od okoliczności
Nowe, większe, przeciwległe wentylatory wylotowe ze zoptymalizowanymi otworami wentylacyjnymi i inne usprawnienia termiczne zapewniają lepsze chłodzenie nawet przy korzystaniu z wielu aplikacji naraz. Oferujemy najszerszy zakres ustawień5, dzięki którym można precyzyjnie dostosować funkcjonowanie komputera, aby uzyskać idealną równowagę między wydajnością, temperaturą i czasem pracy baterii.

power

Moc potrzebna do realizacji każdego projektu
Osiągnij maksymalną produktywność i większą swobodę dzięki procesorom Intel® dwunastej generacji (w maksymalnej konfiguracji Core™ i7 U) i opcjonalnej technologii Intel vPro®.

ram

Mnóstwo pamięci i miejsca na dysku
Dzięki nawet 64 GB pamięci DDR4 i dyskowi SSD o pojemności do 2 TB lub dwóm dyskom SSD o pojemności do 4 TB żaden projekt nie będzie za duży.

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #