Rozkręć swój biznes dzięki Microsoft Office Home & Business 2021

W pakiecie Microsoft Office Home & Business 2021 znajdziesz ulepszenia znanych narzędzi zwiększających wydajność, które unowocześniono, by ułatwić Ci tworzenie zawartości, trzymanie się harmonogramu i wspólną pracę.

Dowiedz się więcej

Microsoft Office Home & Business 2021 – kluczowe korzyści

Analizuj i twórz
jak ekspert

W szybki sposób twórz arkusze kalkulacyjne, używając mniejszej liczby bardziej rozbudowanych formuł, które automatycznie aktualizują dane, gdy zmieniają się informacje i szybko znajdź to, czego potrzebujesz dzięki usprawnionym funkcjom nawigacji i wyszukiwania. Nowe, atrakcyjne elementy wizualne, takie jak ikony i animowane GIF-y, sprawiają, że prezentacje stają się bardziej angażujące, a usprawnione narzędzia do rysowania ułatwiają pisanie, wybieranie i przenoszenie treści na urządzeniach obsługujących dotyk i pióro. Jeśli jesteś w trybie offline, możesz kontynuować pracę, ponieważ aplikacje są zainstalowane na Twoim komputerze.

Zachowaj porządek
w życiu i pracy

Dzięki pakietowi Microsoft Office Home & Business 2021 możesz sprawnie zarządzać wiadomościami, spotkaniami, kontaktami i zadaniami w jednym miejscu. Z łatwością dotrzymasz terminów spotkań, zobowiązań i nie zabraknie Ci czasu dla rodziny. W szybki sposób znajdziesz i załączysz najnowsze dokumenty do wiadomości e-mail, a także oznaczysz kolorami spotkania, co pomoże Ci skupić się na najważniejszych zadaniach i utrzymać wysoką produktywność.

Pracuj z innymi,
w dowolnym miejscu

W łatwy sposób udostępniaj pliki i otrzymuj powiadomienia, gdy inni dokonują edycji lub wspominają o Tobie w komentarzach, aby szybko sprawdzić, co się zmieniło przy każdym otwarciu dokumentu.¹ Ulepszone funkcje wydajności pomagają w szybszym działaniu systemu, a nowy system automatycznego zapisu¹ sprawi, że już nigdy nie stracisz efektów swojej pracy.

Dlaczego pakiet Microsoft Office Home & Business 2021?

Pakiet Microsoft Office Home & Business 2021 zawiera aktualizacje znanych narzędzi produktywności, aby pomóc Ci w utrzymaniu porządku, wspólnej pracy i tworzeniu treści na poziomie profesjonalnym – tak, aby Twoja firma mogła się rozwijać.

Skontaktuj się z IT Business Group sklep@itbg.pl, aby dowiedzieć się jak rozpocząć pracę z Microsoft Office Home & Business 2021.

Nowości w pakiecie Microsoft Office Home & Business 2021

Pakiet Microsoft Office Home & Business 2021 jest objęty zasadami nowoczesnego cyklu życia. Dzięki regularnym aktualizacjom firma Microsoft oferuje funkcje, zabezpieczenia i wsparcie, których potrzebujesz, aby rozwijać swoją firmę.

Pakiet Microsoft Office Home & Business 2021 jest idealny dla firm z 25 lub mniejszą liczbą użytkowników.

Wersje pakietu Office:
Bezterminowa (Perpetual) Subskrypcja
Edycja Office Microsoft Office Home & Business 2021 Microsoft Office Professional 2021 Microsoft 365 Business Standard
Cena 880.00zł netto 1660.00zł netto 470.00zł netto
Liczba urządzeń Jedno urządzenie Jedno urządzenie Wiele urządzeń na użytkownika
Aktualizacje aplikacji Office Możliwość wyboru aktualizacji funkcji i zabezpieczeń za pośrednictwem zasad nowoczesnego cyklu życia firmy Microsoft. Zawsze aktualne oprogramowanie
Zawiera aplikacje pakietu Office Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote. Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Editor
Aplikacje dodatkowe Nd. Publisher i Access (tylko komputery PC) Publisher, Access, OneDrive for Business Exchange i SharePoint
Pomoc techniczna Microsoft Pomoc techniczna Microsoft przez 60 dni bez dodatkowych kosztów Stałe wsparcie
Konfiguracja Konto Microsoft Wymagane konto Microsoft lub domena
Microsoft Office Home & Business 2021 Microsoft Office Professional 2021 Microsoft 365 Business Standard

Microsoft Office Home & Business 2021

880.00zł netto

Jedno urządzenie

Regularne aktualizacje funkcji i zabezpieczeń za pośrednictwem zasad nowoczesnego cyklu życia firmy Microsoft.

Programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote, a dodatkowo dostęp do bezpłatnej wersji programu Microsoft Teams** (dostępna osobno)

Nd.

Wsparcie Microsoft przez 60 dni bez dodatkowych kosztów

Konto Microsoft

Office Professional 2021

1660.00zł netto

Jedno urządzenie

Regularne aktualizacje funkcji i zabezpieczeń za pośrednictwem zasad nowoczesnego cyklu życia firmy Microsoft.

Programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote, a dodatkowo dostęp do bezpłatnej wersji programu Microsoft Teams** (dostępna osobno)

Publisher, Access (tylko na komputery PC)

Wsparcie Microsoft przez 60 dni bez dodatkowych kosztów

Konto Microsoft

Microsoft 365 Business Standard

470.00zł netto

Wiele urządzeń na użytkownika

Zawsze aktualne oprogramowanie

Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Editor

Publisher, Access, OneDrive for Business, Exchange,** i SharePoint

Stałe wsparcie

Wymagane konto Microsoft lub domena

Kupuj oryginalne oprogramowanie

Korzyści płynące z zabezpieczeń

 • Oszczędność pieniędzy Nielicencjonowane oprogramowanie czasami zawiera złośliwe oprogramowanie. Unikaj wysokich kosztów związanych ze złośliwym oprogramowaniem, wybierając licencjonowane oprogramowanie. Szacuje się, że przedsiębiorstwa tracą 108 000 dolarów na każdym urządzeniu z nielicencjonowanym oprogramowaniem.2
 • Oszczędność czasu Unikaj potencjalnej utraty krytycznych danych biznesowych, plików i informacji firmowych, z powodu używania nielicencjonowanego oprogramowania.
 • Wsparcie firmy Microsoft

 • Coraz częściej występujące zagrożenia cybernetyczne powodują, że zakup oryginalnych licencji jest koniecznością.
 • Podrobione oprogramowanie oznacza brak wsparcia ze strony firmy Microsoft.
 • Funkcje Windows

 • Ochrona tożsamości dzięki funkcjom Windows Hello i Credential Guard
 • Ochrona informacji i szyfrowanie BitLocker
 • Wykrywanie naruszeń, prowadzenie dochodzeń i reagowanie dzięki funkcji Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami w usłudze Windows Defender
 • Rozkręć swój biznes dzięki Microsoft Office Home & Business 2021

  Porozmawiaj z IT Business Group sklep@itbg.pl, aby dowiedzieć się więcej na temat pakietu Microsoft Office Home & Business 2021.

  1 Aby korzystać z tych funkcji, dokumenty muszą być zapisane w usłudze OneDrive. Zobacz Najczęściej zadawane pytania dotyczące cyklu życia: Nowoczesne zasady, aby uzyskać więcej szczegółów.

  2 Globalna ankieta BSA o oprogramowaniu, czerwiec 2018 r.