HP Z2 Mini G3 Performance

Dostępność: brak towaru
Cena netto: 6 500,00 zł
Cena brutto: 7 995,00 zł 7995.00 PLN
Cena w innych sklepach: 9 499,00 zł
quantity kg
zapytaj o produkt

Opis

Poznaj najmniejszą na świecie stację roboczą - HP Z2 Mini G3 Performance o zachwycających parametrach m.in: Procesor: Intel Xeon E3- 1245v5 3.5GHz  8M  / System operacyjny: Windows 10 Pro / 32GB (2x16GB) DDR4 RAM / NVIDIA Quadro M620 2GB GFX + Intel HD 530 / Turbo drive G2 SSD 512GB MLC m.2 NVME /  / 3 lata gwarancji z naprawą w miejscu użytkowania / w zestawie mysz i klawiatura HP. 

 

Opis produktu:

Rewolucyjny minikomputer do CAD, który zapewnia przełomową wydajność i wszechstronność w małej, eleganckiej obudowie. Stworzony przez projektantów – dla projektantów; komputer Z2 Mini zapewnia najwyższą wydajność i niezawodność w zastosowaniach CAD. Możliwości na poziomie serwera w wyjątkowo małym urządzeniu. Procesory Intel Xeon i karty graficzne NVIDIA Quadro dotrzymują kroku Twoim pomysłom.

Wiodąca w branży niezawodność:

Koniec z ograniczeniem w postaci problemów technicznych. Komputer Z2 Mini był testowany przez 368 000 godzin i uzyskał certyfikat dla najbardziej popularnego oprogramowania CAD. Poczuj się pewnie dzięki korzystaniu ze stacji roboczej, którą stworzono w oparciu o ponad 30 lat doświadczenia technicznego i która została objęta 3-letnią standardową ograniczoną gwarancją.


Najnowsze systemy operacyjne:

Spełnij swoje unikatowe wymagania z wykorzystaniem wybranych systemów operacyjnych – zalecamy: Windows 10 Pro

Procesory Intel® Xeon® oraz Core®:

Bogaty wybór opcji procesorów Intel Core i Intel Xeon najnowszych generacji zapewniają wydajność na poziomie stacji roboczej, której poszukują projektanci, inżynierowie, graficzy czy specjaliści ds. obróbki video.

Karty graficzne NVIDIA® Quadro® Pro:

Wydajna, profesjonalna karta graficzna M620 od NVIDIA do bardziej wymagających modeli 3D.

Napęd HP Z Turbo:

Krótsze uruchamianie, ładowanie plików i czasy reakcji dzięki zrewolucjonizowaniu obsługi dużych plików przez Z2 Mini z opcjonalnym napędem HP Z Turbo o maks. pojemności 1,5 TB – szybkie i innowacyjne rozwiązanie.

Wyjątkowa elastyczność:

Może być umieszczony na biurku lub zamontowany pod nim – został przystosowany do montażu z uchwytem VESA® na monitorach HP Z, przy użyciu mocowań innych firm.

Obsługa 6 monitorów:

Z2 Mini obsługuje do sześciu monitorów – może korzystać z czterech ekranów natywnych oraz dwóch dodatkowych z połączeniem kaskadowym.


Dostęp niewymagający żadnych narzędzi:

Łatwa rozbudowa i serwisowanie dzięki dostępowi do podzespołów wewnętrznych niewymagającemu żadnych narzędzi.

Łączność bezprzewodowa:

Dzięki zintegrowanej karcie sieci bezprzewodowej LAN/BT Z2 Mini może pracować zdalnie – od sali konferencyjnej po małe biuro.


Zaawansowane zabezpieczenia:

Zaawansowane funkcje zabezpieczeń systemu BIOS dzięki rozwiązaniu HP SureStart. Dwufunkcyjne gniazdo blokady Kensington zapewnia bezpieczeństwo obudowy przed kradzieżą.

Obsługa standardu USB Type-C:

Obsługa standardu USB Type-C dla klientów wymagających najnowszych portów uniwersalnych. W przypadku konieczności korzystania z urządzeń przemysłowych lub starszych urządzeń peryferyjnych Z2 Mini jest wyposażony w opcjonalny port szeregowy.

Gwarancja:

3-letnia (3-3-3) ograniczona gwarancja i oferta serwisowa obejmuje trzy lata gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą być różne w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl