Dell Vostro 3250 – mały komputer o dużych możliwościach

Dell Vostro 3250 to niewielki komputer stacjonarny o dużych możliwościach. Model ten łączy atrakcyjną cenę, niewielkie rozmiary, miły dla oka wygląd oraz wysoką wydajność. Stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie miejscu na biurku bez konieczności rezygnacji z funkcji lub wydajności komputera.

Niewielkie rozmiary: wysokość 290mm (11,42 cala), szerokość 92,6mm (3,65 cala), głębokość 293mm (11,54 cala), sprawia że Dell Vostro 3250 może znaleźć miejsce do pracy nawet na niewielkim biurku, niewiele go uszczuplając. Małe wymiary obudowy spowodowały konieczność zastosowania nowego systemu wentylacji z niezwykle cienkim filtrem opracowanym z myślą o polepszeniu przepływu powietrza, ograniczeniu ilości kurzu i zapewnieniu niskiej temperatury komputera nawet podczas wykonywania wymagających zadań.

Jego łatwość rozbudowy poprzez gniazda rozszerzeń używanych w miarę rozwoju działalności oraz obsługa wielu monitorów (port VGA, HDMI, możliwość dodania portu DVI), sprawiają że pomimo niewielkich rozmiarów model ten jest atrakcyjny ze względu na swoją wszechstronność. Vostro 3250 posiada port M.2 do rozbudowy o sieciową kartę bezprzewodową, a także slot PCI-E 16x, dzięki któremu ten niewielki komputer można doposażyć o wydajną kartę graficzną. Ze względu na wariację konfiguracji możemy mieć do czynienia z procesorami firmy Intel: Pentium, Celeron, a w bardziej zaawansowanych konfiguracjach z Intel Core i3, i5 lub i7.

Na przykład, w modelu V3250SFF moc i niezawodną wydajność zapewni procesor Intel Core i5-6400 o częstotliwości pracy 2,7GHz, a w trybie turbo 3,3GHz. Standardową konfigurację tego modelu można rozszerzyć z 4GB do 8GB szybkiej pamięci RAM. Jego dysk o pojemności 2TB pozwoli na bezproblemowe zapisanie wielu wyników pracy. Dzięki wbudowanej technologii Wi-Fi lub połączeniu Gigabit Ethernet, model zapewnia szybkie przesyłanie ważnych danych biznesowych. Wyposażony w system Windows 7 Professional z możliwością aktualizacji do Windows 10 Pro, sprawi że praca z aplikacjami stanie siębezproblemowa i wygodna. Model dostępny z gwarancją “36 months on-site next business day”: http://www.sklep.workstations.pl/pl/p/Dell-V3250SFF-i5-6400-4GB-500GB-DVDRW-5in1-Intel-HD-530-Wi-FI-BT-Win7P10P-3YNBD/1957

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl