Dell OptiPlex

Komputery Dell OptiPlex, to seria komputerów stacjonarnych mających uznanie ze względu na swój stosunek ceny do jakości – ale nie tylko dlatego. Dzięki swojej niezawodności chętnie wybierana jest głównie przez środowiska biznesowe. Ze względu na niski pobór energii, komputery Dell serii OptiPlex są bardzo opłacalnym rozwiązaniem zarówno dla rozwijających się firm, jak i wielkich korporacji.

Wydajność, dzięki zastosowaniu procesorów firmy Intel ze zintegrowanymi układami graficznymi oraz pojemnych pamięci RAM, sprawiają że modele te są idealnie dostosowane do pracy w biznesie. Tworzono je z myślą o trwałości i funkcjonalności, więc są wytrzymałe i łatwe w modernizacji ze względu na jednolitą konstrukcję.

Seria OptiPlex to jedne z najbardziej zaawansowanych pod względem zabezpieczeń komputerów stacjonarnych dla biznesu. W
modelach tych, między innymi, występuje blokada obudowy zapewniająca fizyczną ochronę systemu.

Nawet najbardziej ekonomiczne modele posiadają 4 wejścia USB 3.0 z dobrym rozmieszczeniem: 2 w przednim panelu, 2 w tylnym oraz dodatkowo przynajmniej 2 porty USB 2.0. Oprócz tego każdy Dell tej serii jest wyposażony w port RJ-45 (LAN), DisplayPort, wyjście HDMI oraz wyjście liniowe. Optymalne rozmieszczenie portów w Dell OptiPlex pozwala na podpięcie wielu urządzeń bez uciążliwego szukania odpowiednich kabli.

Zastosowane przez producenta rozbudowane funkcje biznesowe są jednym z powodów, dla których firma jest wiodącym producentem w segmencie komputerów stacjonarnych dla firm. Jako ciekawostkę dla serii OptiPlex można dodać ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne poprzez budowę tych komputerów z materiałów pochodzących w 10% z recyklingu. Świadczą o tym certyfikaty Energy Star, EPEAT-Gold, TCO i Blue Angel.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl