HP EliteBook x360 1030 G6 14"

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena netto: 5 901,63 zł
Cena brutto: 7 259,00 zł 7259.00 PLN
Cena w innych sklepach: 7 799,00 zł
quantity szt.
zapytaj o produkt
Termin realizacji 48 godzin

Opis

Możliwość obrotu o 360° w pięciu trybach, niezrównane bezpieczeństwo oraz bateria pozwalająca nawet na 16 godzin i 30 minut pracy sprawiają, że smukłe i lekkie urządzenie HP EliteBook x360 1030 jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnych profesjonalistów. Zupełnie nowy poziom pracy i zabawy – w dowolnym miejscu.

Doskonałe rozwiązanie dla pracowników mobilnych, którzy potrzebują komputera przenośnego o najlepszych w swojej klasie funkcjach biznesowych oraz wysokiej wydajności w zastosowaniach obliczeniowych i graficznych w zarządzanych środowiskach informatycznych

  • Dostępne z Windows 10 lub innymi systemami operacyjnymi

Kultowy wygląd urządzeń Elite:

Piękno, trwałość i funkcjonalność łączą się jak nigdy dotąd. Znakomite urządzenie HP EliteBook x360 charakteryzujące się precyzyjnym wykończeniem, piękną, jednolitą obudową z CNC aluminium i akcentami w postaci diamentowych krawędzi zostało stworzone z myślą o testach MIL-STD 810G.

Zabierz go ze sobą:

Przygotuj się na każdą okoliczność dzięki elastyczności, jaką daje możliwość obrotu o 360°. Pięć trybów użytkowania; praca, udostępnianie, prezentowanie, konferencja i zapis oferują nowoczesną wszechstronność, która zapewnia odpowiednią współpracę i wydajność.

Doskonała ochrona:

Uzyskaj kompleksową ochronę dzięki jednemu z najbezpieczniejszych i najłatwiejszych w zarządzaniu komputerów HP – HP Sure Start Gen3 zapewnia ochronę przed atakami na system BIOS, podczas gdy opcjonalny, zintegrowany ekran HP Sure View chroni przed hakerami przez naciśnięcie jednego przycisku.

Nie daj szansy podglądaczom:

Natychmiastowa ochrona przed podglądaniem zawartości ekranu dzięki opcjonalnej wbudowanej funkcji ochrony prywatności HP Sure View z technologią prywatności 3M. Jedno naciśnięcie przycisku sprawia, że osoby postronne widzą wyłącznie nieczytelny ekran, gdy Ty nadal masz wgląd we wszystkie treści.

Zabezpieczenie z funkcją automatycznej naprawy:

Uruchamiaj z oryginalnym systemem HP BIOS za każdym razem. Rozwiązanie HP Sure Start Gen3 monitoruje BIOS, przywraca funkcjonalność platformy bez konieczności interwencji ze strony użytkownika lub administratora, przywraca niestandardowe ustawienia BIOS i jest przystosowane do scentralizowanego zarządzania firmą.

Szybkie ładowanie:

Pracuj i baw się przez długi czas dzięki baterii HP, która pozwala na korzystanie z urządzenia nawet przez 16 godzin i 30 minut oraz oferuje możliwość szybkiego ładowania do 50% w zaledwie 30 minut.

Wysoka wydajność i mobilność.

Połączenie mocy i prędkości dzięki systemowi Windows 10, procesorom Intel® Core™ 7. generacji, opcjonalnemu napędowi SSD PCIe Gen3 oraz pamięci DDR4.

Analiza danych biura:

HP WorkWise to aplikacja na smartfony pozwalająca na analizę danych biura.

Łatwe połączenia:

Zachowaj wydajność dzięki niezbędnym portom umożliwiającym optymalne dokowanie i łącz się z siecią poprzez WiFi i opcjonalny standard 3G/4G LTE.

Przyspiesz podstawowe zarządzanie IT:

Wdrożenie zestawu HP Manageability Integration Kit pozwala przyspieszyć tworzenie obrazów oraz zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami poprzez menedżera konfiguracji Microsoft System Center Configuration Manager.

 

Dlaczego Pro?

Windows 10 Pro to system biznesowy.

Komputery z Windows 10 Pro oferują wszystko, co jest niezbędne w działalności biznesowej — to solidne i innowacyjne urządzenia posiadające więcej funkcji zabezpieczeń i umożliwiające lepszą kontrolę. Pomagają one firmom się rozwijać i osiągać coraz lepsze wyniki.

 

  • Dostępne z Windows 10 lub innymi systemami operacyjnymi

 

 

W niektórych edycjach Windows niektóre funkcje są niedostępne. W przypadku tych rozwiązań pełny dostęp do wszystkich funkcji systemu Windows może wymagać uaktualnienia i/lub osobnego zakupu sprzętu, sterowników, oprogramowania lub aktualizacja BIOS-u. System Windows 10 jest aktualizowany automatycznie. Ta funkcja jest zawsze aktywna. Aktualizacje mogą wymagać uiszczenia opłat za dostęp do Internetu, a w przyszłości aktualizacje mogą wiązać się ze spełnieniem dodatkowych wymogów. Zob. www.microsoft.com.

Niektóre aplikacje są sprzedawane osobno; jest to zależne od regionu. Niektóre funkcje wymagają aktualizacji do systemu Windows 8.1. W przypadku urządzeń z systemem Windows 8 aktualizacja jest dostępna w sklepie Windows Store. W przypadku urządzeń z systemem Windows 8.1 aktualizacja jest dostępna w usłudze Windows Update. Wymagany jest dostęp do Internetu; mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Przycisk zasilania jest dostępny w wybranych urządzeniach i może być niedostępny w przedstawionym urządzeniu.

Proszę sprawdzić specyfikację produktu w Karcie Danych/Dokumentacji. Jeśli produkt jest zgodny z normą EN 55022 Class A, użytkowanie go na terenie dzielnic mieszkaniowych może powodować (w warunkach niesprzyjających) zakłócenia w odbiorze sygnału radiowo-telewizyjnego. 

Firma HP jest zobowiązana do przekazywania swoim klientom informacji na temat substancji chemicznych obecnych w jej produktach, zgodnie z takimi wymaganiami prawnymi, jak REACH (Rozporządzenie (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady). Raport dotyczący informacji chemicznych dla tego produktu można znaleźć pod adresem: www.hp.com/go/reach

Następujące informacje dotyczą systemów HP z procesorami Intel 6. generacji lub innymi mikroprocesorami przyszłej generacji dostarczanych z Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10 Pro obniżonych do wersji Windows 7 Professional, Windows 8 Pro lub Windows 8.1: Ta wersja systemu Windows działająca z procesorem lub mikroukładem wykorzystanym w systemie jest wspierana przez firmę Microsoft w ograniczonym stopniu. Aby dowiedzieć się więcej na temat wsparcia od firmy Microsoft, prosimy odwiedzić dział FAQ dotyczący pomocy w okresie cyklu życia produktu (Microsoft’s Support Lifecycle) pod adresem: https://support.microsoft.com/lifecycle.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl